Ubrania dla elektryka

Ubrania dla elektryka

 • f11.png
 • f11.png
 • f11.png

Jest 158 produktów.

Pokazano 1-24 z 158 pozycji

Aktywne filtry

Spodnie trudnopalne...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Spodnie ochronne trudnopalne, antyelektrostatyczne dla spawacza Fristads. 2 kieszenie z przodu. 2 wzmocnione kieszenie tylne z klapkami i ukrytym zapięciem na zatrzaski.

100330

Cena 489,54 zł brutto

398 zł netto

Bluza trudnopalna,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Bluza trudnopalna, antyelektrostatyczna dla spawacza Fristads, zapinana na zamek łącznie z kołnierzem. Zamek zakryty klapą zapinana na napy. Dwie kieszenie na piersi z klapami zapinanymi na napy.

100334

Cena 596,55 zł brutto

485 zł netto

Koszula trudnopalna,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Koszula trudnopalna antyelektrostatyczna, chemoodporna Fristads. Ochrona na łuk elektryczny. Koszula z naturalną ochroną przeciwpożarową przystosowana do środowisk ATEX bez metalowych detali. Zatwierdzone do prania przemysłowego.

109425

Cena 670,35 zł brutto

545 zł netto

Bluza trudnopalna,...

Produkt dostępne w ciągu 3-5 dni.

Bluza trudnopalna, antyelektrostatyczna, chemoodporna z ochroną na łuk elektryczny, dla spawaczy Portwest Bizflame Ultra.

FR68

Cena 413,28 zł brutto

336 zł netto

Spodnie robocze trudnopalne...

Produkt dostępne w ciągu 3-5 dni.

Spodnie trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne z ochroną na łuk elektryczny, dla spawaczy Portwest Bizflame Ultra.

FR66

Cena 344,40 zł brutto

280 zł netto

Hełm elektroizolacyjny...

Produkt dostępny w ciągu 2-5 dni.

Elektroizolacyjny hełm Secra 1, ze zintegrowaną osłoną twarzy. Ochrona przed łukiem elektrycznym klasy 1. 

F111

Cena 466,17 zł brutto

379 zł netto

Przyłbica wizjerka Portwest...

Produkt dostępny w ciągu 2-5 dni.

Przyłbica, wizjerka Portwest PS91 jest środkiem ochrony przed łukiem elektrycznym klasy 2 oraz klasy 1 VLT

 

PS91

Cena 675,45 zł brutto

549.15 zł netto

Przyłbica Wizjerka Portwest...

Produkt dostępny w ciągu 2-5 dni.

Przyłbica, wizjerka Portwest PS90 jest środkiem ochrony przed łukiem elektrycznym klasy 1 oraz klasy 0 VLT.

PS90

Cena 258,30 zł brutto

210 zł netto

Lekka bluza Trudnopalna,...

Produkt dostępny w ciągu 5-10 dni.

Bluza trudnopalna, antyelektrostatyczna bez metalu z ochroną na łuk elektryczny, Atex Tera TX Tranemo.

583481

Cena 1 340,70 zł brutto

1090 zł netto

Lekkie spodnie trudnopalne,...

Produkt dostępny w ciągu 5-10 dni.

Spodnie trudnopalne, antyelektrostatyczne bez metalu z ochroną na łuk elektryczny, ubrania do strefy zagrożenia wybuchem Atex Terra TX Tranemo.

582681

Cena 996,30 zł brutto

810 zł netto

Bluza robocza trudnopalna...

Produkt dostępny w ciągu 3-5 dni.

Bluza robocza ochronna trudnopalna, antyelektrostatyczna, chemoodporna z ochroną na łuk elektryczny multinorm Bizflame Ultra Portwest FR08. 

FR08

Cena 387,45 zł brutto

315 zł netto

Kurtka Softshell MV73...

Produkt dostępny w ciągu 3-5 dni

Kurtka softshell Modaflame Multi Norm Arc MV73 Portwest, trudnopalna, antyelektrostatyczna, wodoodporna.

 

MV73

Cena 654,36 zł brutto

532 zł netto

Koszulka trudnopalna z...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Miękka, wygodna koszulka trudnopalna, antyelektrostatyczna Fristads z długim rękawem z dzianiny z naturalną ochroną przed płomieniem. Ochrona przed łukiem elektrycznym.

111842

Cena 535,05 zł brutto

435 zł netto

Kurtka softshell...

Produkt dostępny w ciągu 5-10 dni.

Kurtka softshell Switch Tranemo o najwyższej ochronie na łuk elektryczny APC 2.

519595

Cena 2 822,85 zł brutto

2295 zł netto

Mocna bluza robocza...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Mocna bluza robocza ochronna trudnopalna, antyelektrostatyczna, ostrzegawcza 4584 Flam Fristads Kansas. Bardzo dobra ochrona dla spawaczy, ochrona przed łukiem elektrycznym, właściwości antyelektrostatyczne, certyfikat na odzież ostrzegawczą klasy 3.

125938

Cena 842,55 zł brutto

685 zł netto

Bluza polarowa trudnopalna,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Miękka i wygodna bluza polarowa trudnopalna, antyelektrostatyczna Fristads z naturalną ochroną przed płomieniami, łukiem elektrycznym. Miękka, szczotkowana część wewnętrzna bluza zapewnia bardzo duży komfort użytkowania.

121649

Cena 805,65 zł brutto

655 zł netto

Spodnie trudnopalne Atex,...

Produkt dostępny w ciągu 5-10 dni.

Spodnie trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne bez metalu z ochroną na łuk elektryczny. Ubrania do strefy zagrożenia wybuchem Atex Terra TX Tranemo.

602081

Cena 805,65 zł brutto

655 zł netto

Ochrona przed łukiem elektrycznym

Pracownicy w przemyśle elektrycznym i energetycznym są narażeni na narażenie na wyładowania łuku elektrycznego, które mogą wystąpić w przypadku zwarcia, usterki przełączania, błędu operatora lub awarii sprzętu. Łuki elektryczne mogą narazić pracowników na bardzo wysoki poziom energii i często prowadzić do poważnych oparzeń oraz urazów rąk/oczu. Noszenie niewłaściwej odzieży ochronnej dla elektryka może pogorszyć obrażenia, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednią odzież ochroną zapewniająca ochronę przed łukiem elektrycznym w każdej warstwie. Równie ważny jest wybór rękawiczek, ochronę twarzy i głowy, jako certyfikowane produkty do ochrony przed łukiem elektrycznym. Jak widać, odpowiedni uniform - składający się z profesjonalnie zaprojektowanej odzieży - to podstawa, od której należy zacząć każdy dzień pracy. W Amber Marine znajdziesz koszule, rękawice, kaski, a także spodnie dla elektryka od zaufanych producentów. >

Odzież robocza dla elektryka spełniająca najwyższe standardy

Ubrania dla elektryka powinny spełniać jedno, proste zadanie - rozpraszać ładunek elektryczny. Dzięki temu całe napięcie rozprowadza się po odzieży i nie dociera do skóry. Aby tak się działo, niezbędne jest wykorzystanie podczas produkcji ubrań dla elektryka materiałów spełniających normę PN-EN 60895. Świadczy ona o tym, że dany element uniformu może być wykorzystywany podczas pracy przy nominalnych napięciach przemiennych do 800 kV i napięciach stałych do +/- 600 kV. Właśnie taką odzież dla elektryka znajdziesz w ofercie Amber Marine. Oferujemy jedynie zaufane produkty, które spełniają wcześniej wspomnianą normę i nie tylko. Zależy nam na jak najwyższych standardach bezpieczeństwa. Dlatego właśnie w Amber Marine znajdziesz również odzież dla elektryków spełniającą normę PN-EN 60895, która świadczy o zabezpieczeniu użytkownika przed kontaktem z prądem elektrycznym o napięciu znamionowym do 500V napięcia przemiennego oraz 750V napięcia stałego.

OCENA RYZYKA : 

 • Łuk elektryczny
 • Rozpryski stopionego metalu
 • Promieniowanie cieplne
 • Ciepło konwekcyjne
 • Wstrząs elektryczny
 • Fale uderzeniowe
 • Wysoki poziom hałasu
 • Promieniowanie optyczne
 • Toksyczny gaz
 • Płomień i ciepło
 • Wypadki drogowe (praca na zewnątrz)

Ubrania robocze dla elektryków z systemem Tranemo Skinsafe™

Wszystkie ubrania firm Tranemo,  Fristads posiadają klasę ochrony przed łukiem elektrycznym ARC Wyszyte certyfikaty na zewnętrznej stronie odzieży, aby ułatwić użytkownikowi odpowiedni wybór  ochrony. W zmienionej normie EN 61482-2, ELIM jest używany jako wartość Arc Rating. Jako dodatkowe informacje podano również wartość ATPV/EBT i odnosi się ona do do standardu oceny ryzyka NFPA 70E. Wszystkie nowe produkty Tranemo będą testowane zgodnie z

EN 61482-2 i oznaczone wartościami ELIM i ATPV/EBT.

Pracując jako elektryk, potrzebujesz odzieży certyfikowanej zgodnie z normą EN 61482-2 / IEC 61482-2 w połączeniu z normą EN ISO 11612, ponieważ może wystąpić ryzyko powstania łuku elektrycznego. Elektrycy pracujący na zewnątrz mogą również potrzebować odzieży o wysokiej widoczności certyfikowanej zgodnie z normą EN ISO 20471. 

   

Wypadek z łukiem elektrycznym obejmuje wiele różnych zagrożeń, które w różny sposób wpłyną na odzież ŚOI, ale dzięki odpowiedniemu rozwiązaniu możemy pomóc zminimalizować wpływ tych zagrożeń. Zalecany jest system Tranemo Skinsafe™, w którym warstwa zewnętrzna osiąga PPE 2 i ma współczynnik łuku (wartość ATPV lub EBT zgodnie z NFPA 70E) powyżej 8 cal/cm².

   

Odzież ochronna dla elektryka Tranemo z serii Switch  jest przeznaczony do prac, w których istnieje ryzyko narażenia na łuk elektryczny o bardzo wysokim poziomie energii - na przykład w środowiskach rozdzielnic, podczas odcinania zasilania lub uruchamiania systemów elektrycznych. Odzież ochronna Tranemo Switch zapewnia ochronę na poziomie 40 cal/cm² (PPE4).

Ubrania robocze dla elektryków, które zapewniają pełen komfort

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest najważniejsze dla elektryków. Niezwykle istotny jest również komfort oraz swoboda ruchów, które mają ogromne znaczenie podczas wykonywania drobiazgowych prac. Ubrania robocze dla elektryków dostępne w ofercie Amber Marine zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby nie tylko chroniły ciało, ale też utrzymywały je w odpowiedniej temperaturze. Dzięki temu nie musisz martwić się o podwijanie rękawów lub zdejmowanie elementów odzieży, aby czuć się komfortowo podczas pracy. Odzież ochronna dla elektryka dostępna w Amber Marine została wykonana z materiałów, które są przyjemne w dotyku. Nie podrażniają one skóry, co pozwala skupić się na wykonywanej pracy, a nie rosnącym dyskomforcie. Oferowane przez nas ubranie robocze dla elektryków posiadają również elementy odblaskowe, co docenią przede wszystkim osoby pracujące w terenie.