Lekkie obuwie ochronne dla petrochemii, gazownictwa offshore Oilmaster S3 ESD Wenaas

578,10 zł brutto

470 zł netto

Produkt dostępny w ciągu 5-10 dni.

Znane i cenione obuwie ochronne w przemyśle petrochemicznym, gazowniczym, offshore Oilmaster norweskiego producenta firmę Wenaas. Buty lekkie, trwałe i wygodne, przystosowane do ciężkich prac. Cholewka wykonana z wodoodpornej skóry licowej. Obuwie całoroczne, dzięki wyłożonej oddychającej wyściółce 3M Thinsulate ™, który izoluje przed zimnem i pozwala stopom oddychać w temperaturach dodatnich latem.

Ilość

help_outlineZamów lub zapytaj o dostępność
Lekkie obuwie ochronne dla petrochemii, gazownictwa offshore Oilmaster S3 ESD Wenaas

Lekkie obuwie ochronne dla petrochemii, gazownictwa offshore Oilmaster S3 ESD Wenaas

 

Znane i cenione obuwie ochronne w przemyśle petrochemicznym, gazowniczym, offshore Oilmaster norweskiego producenta firmę Wenaas.Buty lekkie, trwałe i wygodne, przystosowane do ciężkich prac w trudnych warunkach. Cholewka wykonana z wodoodpornej skóry licowej. Obuwie całoroczne, dzięki wyłożonej oddychającej wyściółce 3M Thinsulate ™, który izoluje przed zimnem i pozwala stopom oddychać w temperaturach dodatnich latem. Kompozytowy podnosek, miękka wkładka antyprzebiciowa. Antypoślizgowa SRC, odporna na oleje, wysoką temperaturę HRO podeszwa Active Grip o podwójnej gęstości PU/Guma. System Memory Foam zapewnia dodatkową stabilność i komfort użytkowania. Dodatkowe wzmocnienia podnoska. Elementy odblaskowe.

Certyfikat ESD, EN 61340 ESD.

Obuwie certyfikowane na zgodność z normą: EN ISO 20345: 2011, S3 CI HRO ESD, SRC, WRU

Materiał: skóra licowa bydlęca, oddychająca wyściółka 3M Thinsulate ™

Kolor: czarny

Rozmiar: 38-48

0-75-856-10

Specyficzne kody

Zobacz także

Lekkie obuwie ochronne...

Produkt dostępny w ciągu 5-10 dni.

Znane i cenione obuwie ochronne w przemyśle petrochemicznym, gazowniczym, offshore Oilmaster norweskiego producenta firmę Wenaas. Obuwie typ wysoki. Cholewka wykonana z wodoodpornej skóry licowej. Obuwie całoroczne, dzięki wyłożonej oddychającej wyściółce 3M Thinsulate ™, który izoluje przed zimnem i pozwala stopom oddychać w temperaturach dodatnich latem. Idealne obuwie do ciężkich prac. Elementy odblaskowe.

0-75-855-10

Cena 762,60 zł brutto

620 zł netto

Lekkie obuwie ochronne...

Produkt dostępny w ciągu 5-10 dni.

Znane i cenione obuwie ochronne w przemyśle petrochemicznym, gazowniczym, offshore Oilmaster norweskiego producenta firmę Wenaas. Obuwie typ trzewiki. Buty lekkie, trwałe i wygodne, przystosowane do ciężkich prac. Cholewka wykonana z wodoodpornej skóry licowej. Obuwie całoroczne, dzięki wyłożonej oddychającej wyściółce 3M Thinsulate ™, który izoluje przed zimnem i pozwala stopom oddychać w temperaturach dodatnich latem.

0-75-857-10

Cena 670,35 zł brutto

545 zł netto

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.