Bluza ochronna trudnopalna antyelektrostatyczna z ochroną na łuk elektryczny multinorm ProGARM® 5805 ARC

1 045,50 zł brutto

850 zł netto

Bluza ochronna trudnopalna, antyelektrostatyczna ProGARM® ARC z ochroną na łuk elektryczny.

Ilość

help_outlineZamów lub zapytaj o dostępność
Bluza ochronna trudnopalna antyelektrostatyczna z ochroną na łuk elektryczny multinorm ProGARM® 5805 ARC

Bluza ochronna trudnopalna antyelektrostatyczna z ochroną na łuk elektryczny multinorm ProGARM® 5805 ARC

 

Bluza ochronna trudnopalna, antyelektrostatyczna, chemoodporna multinorm ProGARM® 5805 ARC z ochroną na łuk elektryczny. Idealna jako odzież ochronna dla kierowców lub innych użytkowników wymagających ochrony przed wieloma zagrożeniami. Bluza zapinana na zamek błyskawiczny ognioodporny, plastikowy ThermSAFETM - certyfikat CE. Zamek zakryty klapą zapinaną na zatrzaski. Kołnierz typu stójka - maksymalna ochrona szyi. Przednie kieszenie klapowe Easy-Seal - bez metalu, ale bezpieczne. Pętla na gazomierza - bezpieczny punkt mocowania. Ikona z oznaczeniem norm nadrukowana na ramieniu - SafetyICONTM. 5 cm ognioodporna antystatyczna taśma odblaskowa - podwójnie szwy dla dłuższej żywotności. Kieszeń na telefon na rękawie z klapką. Spinki do mankietów z zapięciem marki VELCRO® - ściśle przylegające do nadgarstka lub rękawic. Kieszenie boczne z patkami - zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń. Ognioodporny plastikowy zamek błyskawiczny ThermSAFETM - certyfikat CE. Przedłużony tył zwiększa ochronę podczas schylania się. Potrójne szwy boczne - dożywotnia gwarancja jakości. Panele boczne Easy-StretchTM - maksymalny komfort noszenia. Regulowane paski w talii - dla ścisłego dopasowania.

Bluza certyfikowana na zgodność z normami: EN ISO 11611:2015 | Klasa 1 | A1

EN ISO 11612:2015 | A1 | B1 | C1 | D1| E1| F1

EN 1149-5:2009

IEC 61482-2:2009/Klasa 1/ ATPV=12.0cal/cm2

EN 13034:2005

EN ISO 20471 klasa 2

Kategoria ARC: 2

Materiał: VXS + 50% bawełna, 39% modacrylic, 10% viscose, 1% antistatic 300g/m2

Kolor: żółto/granatowy

Rozmiar: EU S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

  Firma ProGarm® z siedzibą w UK jest producentem specjalistycznej odzieży roboczej chroniącej przed termicznym działaniem skutków łuku elektrycznego, odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej. Nasza odzież jest testowana jest m.in. zgodnie z wymogami normy IEC 61482 dotyczącej odzieży chroniącej przed łukiem elektrycznym. Produkty spełniają też inne niezbędne normy wymagane na rynku europejskim. Odzież produkowana jest w Europie, projektujemy i przygotowujemy projekty do testów sami, posiadamy swój dział jakości i rozwoju nowych produktów. Nasze produkty cechuje:

• Bezpieczeństwo Ubrania wykonane są z włókien permanentnie trudnopalnych, modakrylowych (nie produkujemy odzieży pokrywanej środkami chemicznymi lecz materiał jest wykonany z włókien posiadających parametry niezbędne do spełnienia odpowiednich norm co sprawia że materiał utrzymuje swoje właściwości w ciągu całego cyklu życia produktu, pranie odzieży czy użytkowanie nie ma wpływu na właściwości ochronne tkaniny)

• Komfort ProGarm kładzie nacisk na odpowiedni krój odzieży, wygodę i zapewnienie komfortu użytkownika. Nasza odzież jest używana nie tylko do prac gdzie występuje zagrożenie zjawiskiem łuku elektrycznego lecz także tam gdzie liczy się wygoda, komform użytkownmika, lekkość i przewiewnośc materiału, trwałość. Nasz najlżejszy kombinezon to 160 g/m2 – nr produktu 6460.

• Jakość Dożywotnia gwarancja na szwy, najwyższej jakości tkaniny, antystatyczne komponenty ThermSAFE (guziki, zamki, klipsy etc) wykonane z odpowiedniej jakości polimerów. Kładziemy nacisk na jakość naszych produktów.

• Trwałość Kurczliwość materiału mniejsza niż 3%, kolory odporne na blaknięcie, co zwiększa żywotność odzieży. Produkty cechują się wyjątkową wytrzymałością w praniu przemysłowym i są testowane pod kątem wielokrotnych cykli prania.

• Ochrona Odzież firmy ProGarm testowana zgodnie z normą IEC 61482 zapewniająca odpowiednią ochronę przed zjawiskiem łuku elektrycznego. Większość z naszych produktów jest testowana i certyfikowana na tzw Open Arc test i Box Test Naszymi klientami w UK oraz innych krajach europejskich są dystrybutorzy z którymi współpracujemy. Nasi doradcy współpracują ściśle z inżynierami i specjalistami do spraw BHP w celu zwiększenia świadomości wsród operatorów i odbiorców końcowych. Użytkownikami naszej odzieży są firmy z różnych sektorów, m.inn. sektora budowlanego, energetycznego, gazowego, petrochemicznego, naftowego, kolejowego, stoczniowego, transportowego, elektrycznego, energii odnawialnej, podmity z sektora usług komunalnych itp. Przykłady to Skanska, Kier, Babcock, Network Rail, Schneider Electric, EDF, GE, Ineos, Siemens Gamesa, MHI Vestas, Vattenfall, Nordex, etc

    Kto stosuje produkty Arc Flash? Wszędzie tam gdzie wykonuje się roboty ziemne – ryzyko natrafienia na przewody elektryczne. Elektrycy pracujący m.in. przy rozdzielniach. Inżynierowie-monterzy pracujący przy turbinach wiatrowych Inżynierowie pracujący przy trakcjach kolejowych Przemysł motoryzacyjny – szczególnie produkcja i obsługa silników / samochodów elektrycznych Wszędzie tam gdzie stosuje się ubrania FR i AS – trudnopalne i antystatyczne Ale to co nas wyróznia?: Jakość, trwałość ubrań i wygoda dla użytkowników Obsługa klienta Współpraca z dystrybutorami i odbiorcami końcowymi na temat edukacji, podnoszenia świadomości na temat zagrożeń Arc Flash i Flame Resistant Dostępność towaru – sprzedajemy to co mamy na stanie i mamy na stanie to co sprzedajemy Zrónoważony łańcuch dostaw, niezależność. Jako że odzież jest produkowana w Europie, mamy możliwości wysyłki bezpośrednio pomiędzy krajami EU co pomoże z nadal niepewna sytuacją z Brexitem Elastyczność Pełna oferta, nie tylko ubrania ale także akcesoria, rękawice, kaski itp

5805

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.