Spodnie robocze

Jest 238 produktów.

Pokazano 1-24 z 238 pozycji

Aktywne filtry

Mocne spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Znane i cenione od lat w całej Europie, bardzo mocne spodnie robocze monterskie, bawełniane 255K FAS Fristads Kansas. Bardzo wytrzymałe, komfortowe, odporne na brud. Materiał FAS®, 100% bawełna Twill o wysokiej gramaturze. Dostepne w kolorze czarnym, niebieskim, szarym. Wzmocnienia z materiału CORDURA®.

 

100282

Cena 356,70 zł brutto

290 zł netto

Mocne spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Wysokiej jakości nowoczesne, dwukolorowe, funkcjonalne, mocne spodnie robocze bawełniane Icon Fristads Kansas. Wysoka gramatura.

 

100813

Cena 338,25 zł brutto

275 zł netto

Lekkie spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Lekkie spodnie robocze klasy premium z najnowszej kolekcji Fusion Fristads o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiednia dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, sektora usług, logistyki, przemysłu lekkiego lub budownictwa. Wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i brud z dodatkiem elastycznego materialu stretch, który zapewnia swobodę ruchów. 

129484

Cena 295,20 zł brutto

240 zł netto

Lekkie spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Lekkie spodnie robocze ogrodniczki klasy premium z najnowszej kolekcji Fusion Fristads Kansas o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiednia dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, sektora usług, logistyki, przemysłu lekkiego lub budownictwa. Wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i brud z elastycznymi panelami stretch, który zapewnia swobodę ruchów.

129486

Cena 430,50 zł brutto

350 zł netto

Mocne spodnie robocze Icon...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Mocne spodnie robocze Icon One Fristads Kansas. Spodnie odporne na przetarcia, duża ilość kieszeni. Wzmocnienia z materiału Cordura®. Spodnie dostępne w wielu kolorach.

113099

Cena 356,70 zł brutto

290 zł netto

Spodnie przeciwdeszczowe,...

Produkt dostępny w ciągu 3-5 dni.

Wysokiej jakości spodnie przeciwdeszczowe ostrzegawcze, bardzo dobrze oddychające PW3 Extreme Portwest.

PW342

Cena 277,67 zł brutto

225.75 zł netto

Spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Mocne, komfortowe spodnie robocze ostrzegawcze streczowe Fristads. Spodnie odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone.

127731

Cena 436,65 zł brutto

355 zł netto

Lekkie, wytrzymałe spodnie...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Spodnie robocze Craftsman Fristads z elastycznym materiałem Stretch. Kolejne spodnie ze słynnej już kolekcji Fusion. Dodatkowe wielokomorowe kieszenie kaburowe. Spodnie robocze dla profesjonalistów o nowoczesnym designie dla pracowników w sektorze usług, przemysłu lub budownictwa. Wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału z dodatkiem elastycznego materiału Stretch, który zapewnia wysoki komfort pracy, oraz swobodę ruchów. Zatwierdzone do prania przemysłowego.

131123

Cena 366,54 zł brutto

298 zł netto

Lekkie spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Spodnie robocze klasy premium z najnowszej kolekcji Fusion Fristads Kansas o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiednia dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, logistyki, sektora usług, przemysłu lekkiego lub budownictwa. Wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i brud z elastycznymi panelami stretch, który zapewnia swobodę ruchów.

 

129482

Cena 307,50 zł brutto

250 zł netto

Mocne spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Mocne spodnie robocze odblaskowe olejoodporne klasy premium Fristads Kansas. Wysokiej jakości spodnie monterskie odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Dużo kieszeni w tym kieszenie kaburowe cargo, wzmocnienia z Cordury. Dostępne w kolorze pomarańczowo/granatowym, żółto/czarnym, żółto,granatowym, czerwono/czarnym.

 

100974

Cena 405,90 zł brutto

330 zł netto

Spodnie robocze zimowe...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Mocne spodnie robocze zimowe Polydex Fristads, odporne na brud, oleje ciecze zaolejone, wodę. Ciepłe i wytrzymałe na rozdacia. 

 

100492

Cena 442,80 zł brutto

360 zł netto

Spodnie robocze zimowe...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Mocne spodnie robocze zimowe, olejoodporne, HI-VIS, ostrzegawcze 2034 PP Fristads. Spodnie odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę. 

100984

Cena 424,35 zł brutto

345 zł netto

Mocne spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Znane i cenione od lat w całej Europie, bardzo mocne spodnie robocze monterskie, bawełniane, ostrzegawcze Hi-Vis 247 FAS Fristads Kansas. Bardzo wytrzymałe, komfortowe, odporne na przetarcia, brud. Materiał FAS®, 100% bawełna Twill o wysokiej gramaturze. Dostępne w kolorze Hi-Vis czerwono/czarnym, Hi-Vis żółto/czarnym, Hi-Vis żółto/niebieskim. Wzmocnienia z materiału CORDURA®.

 

100279

Cena 375,15 zł brutto

305 zł netto

W asortymencie, jaki przygotowała nasza firma, znajdą Państwo solidne i komfortowe spodnie robocze. Poszczególne modele są wykonane według specjalnych wzorów, spełniających wymogi Unii Europejskiej oraz BHP. W ofercie mamy odzież ocieplaną, wodoodporną i plamoodporną, a także spodnie robocze m.in. bawełniane i streczowe, dostępne w różnorodnych kolorach i bardzo atrakcyjnych cenach. Dla osób poszukujących produktów z wyższej półki opracowaliśmy staranny wybór spodni roboczych renomowanej marki Fristads. Każdy z produktów powstał z największą starannością z wytrzymałych tworzyw i tkanin technicznych. Dzięki temu umożliwia pracę w trudnych warunkach, jakie panują w magazynie lub na budowie. Przy hurtowym zakupie naszych produktów oferujemy specjalne rabaty i korzystne obniżki. Spełnią one Państwa oczekiwania oraz pozwolą na zakup wszelkich niezbędnych elementów odzieży. 

Odzież gotowa i na zamówienie

Nasza firma sprzedaje nie tylko gotowe produkty. Wykonujemy także spodnie robocze, bluzy robocze oraz inne ubrania na specjalne zamówienie Klienta. Możliwe jest zamówienie oznaczeń takich jak odblaski. Są one niezwykle praktyczne szczególnie podczas pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Nasz wykwalifikowany personel i odporne na uszkodzenia materiały są gwarancją najwyższej jakości proponowanych przez nas usług. Dzięki wsparciu profesjonalistów sprawiamy, że oferowane spodnie robocze są nie tylko solidne, ale także bardzo wygodne. Sprawdzą się w wielu branżach, w których liczą się komfort oraz bezpieczeństwo pracownika. Zachęcamy do współpracy firmy z branży budowlanej, chemicznej oraz technicznej. 

Spodnie robocze Fristads w potrójnej rozmiarówce

Tylko spodnie robocze Fristads Kansas posiadają potrójną rozmiarówkę, dla niskich, standardowych i wysokich. Marka ta stała się współczesnym synonimem mocnej odzieży roboczej klasy premium. Ten uznany producent był pierwszą firmą w Szwecji, która wytwarzała nie tylko spodnie, ogrodniczki, bluzy i płaszcze robocze, ale także dżinsy, zyskując dzięki reprezentowanej przez siebie najwyższej jakości rzesze stałych klientów. Obecnie jest jednym z największych skandynawskich wytwórców ubrań dla specjalistów, zaliczając się do światowych liderów tej gałęzi przemysłu. 

Proponowane w niniejszej kategorii spodnie robocze Fristads tworzone są we współpracy wyłącznie z najlepszymi dostawcami. Zastosowanie w procesie produkcji innowacyjnych, certyfikowanych materiałów, takich jak wysokoodporna na przetarcia Cordura® gwarantuje, że jakość produktu pozostanie taka sama nawet po wielu praniach. Wyjątkowość spodni roboczych bawełnianych Fristads bazuje również na opracowanym przez założyciela firmy materiale FAS®. Zawiera on szczególnie gęsty splot bawełniany, dzięki któremu ubrania z niego wytwarzane mogą wyśmienicie sprostać potrzebom użytkowników realizujących swoje zadania zawodowe w najrozmaitszych środowiskach pracy. 

Spodnie robocze Fristads wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, zapewniając wyjątkowy komfort noszenia, a także możliwość długotrwałej eksploatacji oraz skuteczną ochronę w miejscu pracy. Wszystkie komponenty są skrupulatnie testowane, w efekcie czego odzież spełnia standardy wymaganych europejskich norm oraz posiada certyfikat OEKO-TEX®.

Znamienity szwedzki producent wyznacza również kanony designu w branży, gdyż celem marki jest zapewnienie nie tylko ochrony i wygody, ale także podkreślenie profesjonalizmu osoby noszącej spodnie robocze Fristads. 

Spodnie robocze Fristads to idealna propozycja dla tych, którzy cenią wysoki komfort użytkowania i poszukują ubrań roboczych i ochronnych szczególnie odpornych na ścieranie, rozciąganie i zużycie, umożliwiających doskonałe funkcjonowanie w pracy.

* Ceny produktów dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy, przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty oraz ekspresową realizację zamówienia.