Fristads Fusion odzież robocza typ sportowy

Fristads Fusion odzież robocza typ sportowy

Napisz lub zadzwoń do nas, przygotujemy Ci szybką ofertę z terminem dostawy oraz wykonaniem nadruku na poniższe produkty.
 biuro@ambermarine.pl 
 +48 586 791 539

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Bluza robocza Fusion,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Bluza robocza klasy premium z kolekcji Fusion o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiednia dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, sektora usług, logistyki, przemysłu lekkiego lub budownictwa. Wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i brud z elastycznymi panelami stretch, który zapewnia swobodę ruchów.

 

129481

Cena 344,40 zł brutto

280 zł netto

Bluza Robocza damska...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Bluza robocza damska Fristads Fusion o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiednia dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, sektora usług, logistyki, przemysłu lekkiego lub budownictwa. Wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i brud z elastycznymi panelami stretch, który zapewnia swobodę ruchów.

 

129529

Cena 344,40 zł brutto

280 zł netto

Lekka kurtka softshell,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Lekka bluza softshell Fusion z wiatroodpornego, wodoodpornego i oddychającego materiału z elementami elastycznymi stretch. Doskonała kurtka o nowoczesnym wyglądzie do użytku przez większą część roku,

129531

Cena 442,80 zł brutto

360 zł netto

Lekka kurtka damska...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Lekka kurtka damska softshell Fristads z wiatroodpornego, wodoodpornego i oddychającego materiału stretch. Kobiece dopasowanie. Doskonała kurtka o nowoczesnym wyglądzie do użytku przez większą część roku, wyposażona w kieszenie zapinane na zamek i odblaskowe detale.

129532

Cena 442,80 zł brutto

360 zł netto

Kurtka softshell zimowa...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Wygodna kurtka zimowa softshell z miękką futrzaną podszewką. Miękka, wiatroodporna i wodoodporna kurtka ze wzmocnieniami w odsłoniętych częściach i odpinanym kapturem.

127188

Cena 682,65 zł brutto

555 zł netto

Kurtka zimowa,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Wysokiej klasy, funkcjonalna, wytrzymała i komfortowa kurtka zimowa, wodoodporna, oddychająca, wiatroszczelna z membraną AIRTECH® 4058 GTC Fristads.

127559

Cena 873,30 zł brutto

710 zł netto

Miękka i komfortowa...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Wysokiej jakości, oddychająca, trwała i komfortowa koszulka z długimi rękawami 7071 THV Fristads z elementami kontrastowymi. Po stronie wewnętrznej znajduje się komfortowy materiał bawełniany. Bardzo dobre odprowadzanie wilgoci, szybkoschnący materiał.

129025

Cena 172,20 zł brutto

140 zł netto

Lekka bluza polarowa z...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Lekka bluza polarowa z mikropolaru Fristads z elastycznymi panelami po bokach dla większego komfortu. Przednie kieszenie zapinane na zamek i polarowy kołnierz.

120966

Cena 270,60 zł brutto

220 zł netto

Kamizelka softshell,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Lekka kamizelka softshell Fristads, oddychąjąca, wodoodporna, wiatroodporna. Funkcjonalna kamizelka w nowoczesnym stylu do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

129539

Cena 356,70 zł brutto

290 zł netto

Koszulka polo oddychająca,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Wysokiej jakości, oddychająca, trwała i komfortowa koszulka polo 7047 PHV Fristads z elementami kontrastowymi.

122407

Cena 153,75 zł brutto

125 zł netto

Koszulka T-Shirt, miękka,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Wysokiej jakości, oddychająca, trwała i komfortowa koszulka THV Fristads z elementami kontrastowymi. Po stronie wewnętrznej znajduje się komfortowy materiał bawełniany. Ochrona UV.

122396

Cena 116,85 zł brutto

95 zł netto

Kombinezon roboczy Fusion,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Kombinezon roboczy klasy premium z najnowszej kolekcji Fusion Fristads o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiedni dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, sektora usług, logistyki, przemysłu lekkiego i budownictwa. Wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i brud z elastycznymi panelami stretch, który zapewnia swobodę ruchów. Guziki posiadają powłokę zabezpieczającą przed zarysowaniami.

129485

Cena 645,75 zł brutto

525 zł netto

Lekkie spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Lekkie spodnie robocze ogrodniczki klasy premium z najnowszej kolekcji Fusion Fristads Kansas o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiednia dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, sektora usług, logistyki, przemysłu lekkiego lub budownictwa. Wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i brud z elastycznymi panelami stretch, który zapewnia swobodę ruchów.

129486

Cena 430,50 zł brutto

350 zł netto

Spodnie robocze damskie...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Spodnie robocze damskie z kobiecym dopasowaniem, wytrzymałe i komfortowe z elastycznymi panelami z najnowszej kolekcji Fusion Fristads o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiednia dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, sektora usług, logistyki, przemysłu i budownictwa.

129483

Cena 338,25 zł brutto

275 zł netto

Lekkie spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Lekkie spodnie robocze klasy premium z najnowszej kolekcji Fusion Fristads o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiednia dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, sektora usług, logistyki, przemysłu lekkiego lub budownictwa. Wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i brud z dodatkiem elastycznego materialu stretch, który zapewnia swobodę ruchów. 

129484

Cena 295,20 zł brutto

240 zł netto

Lekkie spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Spodnie robocze klasy premium z najnowszej kolekcji Fusion Fristads Kansas o nowoczesnym stylu, zainspirowanym wyścigami samochodowymi, motoryzacją i sportem, odpowiednia dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, logistyki, sektora usług, przemysłu lekkiego lub budownictwa. Wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia i brud z elastycznymi panelami stretch, który zapewnia swobodę ruchów.

 

129482

Cena 307,50 zł brutto

250 zł netto

Lekkie, wytrzymałe spodnie...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Spodnie robocze Craftsman Fristads z elastycznym materiałem Stretch. Kolejne spodnie ze słynnej już kolekcji Fusion. Dodatkowe wielokomorowe kieszenie kaburowe. Spodnie robocze dla profesjonalistów o nowoczesnym designie dla pracowników w sektorze usług, przemysłu lub budownictwa. Wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału z dodatkiem elastycznego materiału Stretch, który zapewnia wysoki komfort pracy, oraz swobodę ruchów. Zatwierdzone do prania przemysłowego.

131123

Cena 366,54 zł brutto

298 zł netto

Spodenki robocze Fusion,...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Krótkie spodenki robocze 2562 STFP Fristads, kolekcja Fusion. Nowoczesny styl, elastyczne elementy z materiału stretch. Duża ilość kieszeni, lekkie, wytrzymałe, odporne na przetarcia, komfortowe i dopasowane. Idealne dla pracowników sektora usług, logistyki, transportu, przemysłu lub budownictwa.

129530

Cena 233,70 zł brutto

190 zł netto

Lekkie spodnie robocze...

Produkt dostępny w ciągu 3-10 dni.

Bardzo wygodne, lekkie spodnie robocze damskie, monterskie z 4-kierunkowego materiału streczowego Fristads. Spodnie wzmocnione streczem ripstop i wyposażone w wiele funkcjonalnych kieszeni.

133931

Cena 442,80 zł brutto

360 zł netto

      Szwedzki producent odzieży roboczej Fristads otrzymał nagrody specjalne PLUS X AWARD „Najlepsza marka roku 2022” i „Najlepszy produkt roku 2022” za kolekcję Fristads Fusion. PLUS X AWARD to największa na świecie nagroda za innowacyjność w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia oraz ekologii.

                                                              Kolekcja Fristads Fusion

     Kolekcja odzieży roboczej Fristads Fusion, już drugi rok z rzędu otrzymała tę prestiżową nagrodę PLUS X AWARD  za najlepszą na świecie  kolekcję odzieży roboczej, wyróżniającą się innowacyjnością w dziedzinie technologii, wykonania, użytych materiałów, wszystko zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości, bezpieczeństwa i komfortu użytkownika.   

Projekt kolekcji Fristads Fusion został zainspirowany wyścigami samochodowymi i opracowany w celu promowania ducha zespołu. Fusion pozwala różnym osobom wykonującym zawody w firmie ubierać się jednakowo, aby wzmocnić tożsamość korporacyjną. Duży wybór różnych ubrań na lato i zimę, dziesięć kolorów i przemyślane detale sprawiają, że ta kolekcja jest niezwykle wszechstronna. Większość kolekcji jest dopuszczona do prania przemysłowego i posiada certyfikat OEKO-TEX®.

 

                                                           O NAGRODZIE PLUS X AWARD

     Nagroda PLUS X AWARD to największa na świecie nagroda za innowacyjność w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. Honoruje marki za wiodącą jakość i innowacyjność oraz pomaga im wyróżnić się siedmioma znakami homologacji i wybranymi nagrodami specjalnymi w różnych kategoriach produktów, w tym elektroniki, urządzeń elektrycznych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, ogrzewania i klimatyzacji oraz artykułów sportowych. Nagroda PLUS X AWARD pomaga również konsumentom znaleźć produkty wysokiej jakości na zatłoczonym rynku.

     Firma Fristads rzuca wyzwanie i napędza rozwój trwałej i funkcjonalnej odzieży roboczej od 1925 roku, zawsze z myślą o profesjonalnych pracownikach oraz innowacjach i zrównoważonym rozwoju jako czynnikach napędzających. Nasza oferta odzieży obejmuje zarówno klasyczną, jak i współczesną odzież dla szerokiej gamy branż, a nasze ubrania są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości, bezpieczeństwa i komfortu. Fristads jest częścią Hultafors Group, która jest własnością Investment Latour AB i oferuje szerokie portfolio produktów i marek skierowanych do profesjonalnych rzemieślników. Przeczytaj więcej o Fristads na www.fristads.com.