Nasz strój zdobi człowieka. I pracuje razem z nim.

Wizerunek pracownika to wizytówka każdej firmy. Schludny wygląd, estetyczne wykonanie służbowego uniformu, z zachowaniem wszelkich norm jakości i bezpieczeństwa, to często podstawa biznesowego sukcesu. Amber Marine to wiodący na rynku przedstawiciel i dystrybutor odzieży roboczej i ochronnej klasy premium znanych i cenionych w Europie producentów takich jak Fristads, Helly Hansen, Mascot, Tranemo, Wenaas, Lyngsoe, Snickers, Fe Engel Caterpillar, Base, Atlas. Proponujemy Państwu profesjonalną odzież roboczą, która spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, jakości, trwałości i komfortu użytkowania. Specjalizujemy się w bezpiecznej i komfortowej odzieży ochronnej dla osób pracujących w branżach - energetycznej, petrochemicznej, gazowniczej, offshore, montażu wież wiatrowch,  budowlanej, stoczniowej, drogowej, elektronicznej, medycznej, HoReCa i wielu innych. Od wielu lat zaopatrujemy naszych Klientów w każdy rodzaj odzieży roboczej i ochronnej. Świadczymy swoje usługi głównie w Trójmieście i na całym Pomorzu, możemy jednak dostarczyć zamówioną odzież w dowolne miejsce w kraju i zagranicę. Oferta Amber Marine obejmuje: spodnie, kombinezony, polary, koszulki polo, obuwie robocze, rękawice ochronne, kurtki, ubrania antyelektrostatyczne, ubrania trudnopalne multinorm.

Celem Amber Marine jest zadowolenie każdego Klienta, który zdecyduje się skorzystać z naszej pomocy. Chcemy, aby – myśląc o odzieży roboczej - zawsze wracał do nas ze świadomością jakości sprzedawanych przez nas produktów oraz profesjonalnej i kompleksowej obsługi oferowanej przez naszych ekspertów.

Wszystkie nasze ubrania mogą być wykonane według indywidualnego projektu, który zostanie zaakceptowany przez Klienta. Dzięki tej propozycji każde miejsce pracy i każdy pracownik mogą wyróżniać się oryginalnym wystrojem podkreślającym charakter reprezentowanej firmy. Jednocześnie stroje robocze oferowane przez Amber Marine zawsze zapewnią pracownikom komfort, estetykę oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności.

Pozwólcie, że Was ubierzemy. ZapraszamyOdzież przez nas proponowana  posiada certyfikaty zgodnie ze standardem jakości ISO 9001 a większość modeli posiada certyfikat oeko-tex standard. Nasze ubrania ochronne BHP  spełniają wymogi Unii Europejskiej:

EN ISO 20471–dla ubrań odblaskowych;

EN 1149 – dla ubrań antyelektrostatycznych

EN ISO 11611 – dla ubrań trudnopalnych, dla spawaczy

EN ISO 11612 - dla ubrań trudnopalnch

EN 13034 - dla ubrań ochronnych kwaso i chemoochronnych

IEC 61482-2 - odzież ochronna chroniąca przed działaniem łuku elektrycznego

 

Zapraszamy do wspólpracy!

 

tel 58 679 15 39

tel 503 367 577

biuro@ambermarine.pl