Lista produktów marki Mascot

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Kombinezon roboczy zimowy,...

Produkt dostępny w ciągu 3-7 dni.

Kombinezon roboczy zimowy ostrzegawczy, wodoszczelny, oddychający, wiatroszczelny. Podklejane szwy.

11119-880

Cena 1 150,05 zł brutto

935 zł netto

Kurtka softshell Dresden...

Produkt dostępny w ciągu 3-7 dni.

Kurtka softshell Dresden Mascot, dwukolorowa z polarem po wewnętrznej stronie - wodoodporna, oddychająca. Duzy wybór kolorów.

12002-149

Cena 442,68 zł brutto

359.9 zł netto

Super Lekka damska Kurtka...

Produkt dostępny w ciągu 3-7 dni.

Super lekka kurtka termoizolacyjna Climasoft® Mascot. Ciepła, oddychająca o właściwościach wodoodpornych. 

18025

Cena 330,87 zł brutto

269 zł netto

Super lekka kurtka...

Produkt dostępny w ciągu 3-7 dni.

Super lekka kurtka termoizolacyjna Climasoft® Mascot. Ciepła, oddychająca o właściwościach wodoodpornych.  

18015

Cena 330,87 zł brutto

269 zł netto

Wybranie odzieży roboczej marki Mascot to zdecydowanie się na wyrób od renomowanego producenta oraz dostawcy sprawdzonych produktów, które od lat cieszą się zaufaniem licznych fachowców rozmaitych branż. Misją firmy jest maksymalizowanie komfortu osób aktywnych zawodowo, szczególnie w takich sektorach jak serwis, transport i szeroko rozumiany przemysł. Działalność producenta oscyluje wokół idei, aby w odzieży roboczej Mascot każdy czuł się doskonale na swoim stanowisku pracy.

Odzież robocza Mascot - maksymalna wygoda w trakcie pracy

Bogaty asortyment elementów odzieży roboczej Mascot bazuje na zapewnieniu komfortu ich noszenia poprzez spełnianie wysokich standardów w zakresie jakości wyrobów. W procesie produkcji ubrań i obuwia ochronnego stosowane są bardzo dobre materiały, a projekty cechuje kładzenie nacisku na wygodę noszenia oraz estetykę połączoną z praktycznością.

Oferowane w naszym sklepie egzemplarze odzieży roboczej tworzonej przez Mascot, zostały dokładnie przetestowane i poddane drobiazgowej kontroli jakości, dzięki czemu są certyfikowane zgodnie z adekwatnymi normami.

Jako doświadczony producent swoją odzież roboczą Mascot wyposaża w rozwiązania idealnie dostosowane do przeznaczenia, jak przykładowo: wodoszczelność, właściwości oddychające i wiatroodporne, podwójne szwy zwiększające wytrzymałość czy przydatne dodatki, jak kieszeń na długopis.

Odzież robocza Mascot to znakomite produkty dla osób ceniących sobie w pracy wygodę i jednocześnie profesjonalną prezencję.