Latest posts

 • Kurtki zimowe ocieplane na budowę - sprawdź, co polecamy
  Kurtki zimowe ocieplane na budowę - sprawdź, co polecamy

  Zima na budowie to wyzwanie, zarówno jeśli chodzi o organizację pracy, jak i zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków. Muszą stawić czoła surowym, często skrajnie minusowym temperaturom, ale też śniegowi, a niekiedy nawet deszczowi. W takim środowisku kurtka zimowa nie jest tylko dodatkiem, lecz niezbędnym elementem odzieży roboczej, który zapewnia ciepło, komfort i ochronę. Wybór odpowiedniej kurtki zimowej jest kluczowy dla utrzymania wysokiej wydajności pracy oraz zapewnienia...

  Czytaj wiecej
 • Buty robocze – jakie wybrać?
  Buty robocze – jakie wybrać?

  Buty robocze stanowią podstawowe wyposażenie pracowników fizycznych, które zapewnia im bezpieczeństwo w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych. Jakie obuwie wybrać? Na co zwrócić uwagę? Zachęcamy do lektury.

  Czytaj wiecej
 • Podpowiadamy, jakie wybrać spodnie robocze
  Podpowiadamy, jakie wybrać spodnie robocze

  Zakup spodni roboczych nie jest kwestią mody, ale przede wszystkim funkcjonalności i bezpieczeństwa. Właściwie dobrana odzież robocza chroni przed realnymi zagrożeniami w miejscu pracy, na które mogą być narażeni pracownicy różnych firm budowlanych. Właściciele przedsiębiorstw są zobligowani według prawa do zakupu konkretnych spodni roboczych dla swoich pracowników. Jeśli akurat stoisz przed koniecznością takowego zakupu, w poniższym artykule podpowiemy Ci, na jakie spodnie ochronne się...

  Czytaj wiecej
 • Odzież odblaskowa – bezpieczna praca na drodze i nie tylko
  Odzież odblaskowa – bezpieczna praca na drodze i nie tylko

  Roboty drogowe, prace budowlane, aktywność fizyczna po zmierzchu na zewnątrz - to tylko niektóre z sytuacji, w których stajemy oko w oko z ryzykiem. Łatwo może dojść do wypadku. Istnieje jednak prosty, a zarazem genialny sposób na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w tych trudnych okolicznościach – odzież odblaskowa. Co warto wiedzieć o odblaskach? Zachęcamy do lektury!

  Czytaj wiecej
 • Obuwie robocze na wiosnę i lato – te buty polecamy na gorący sezon
  Obuwie robocze na wiosnę i lato – te buty polecamy na gorący sezon

  Buty robocze na wiosnę i lato powinny spełniać wszystkie standardy bezpieczeństwa, ale również zapewniać komfort, który jest niezbędny podczas pracy w wyższych temperaturach. Rodzaj trzewików należy dopasować ponadto do wymogów i warunków pracy. Jakie więc pary będą dobrym wyborem?

  Czytaj wiecej
 • Spodenki robocze na lato
  Spodenki robocze na lato

  Wygodny strój roboczy ma wpływ na komfort i wydajność pracy. Takie ubranie musi być wygodne, nie może krępować ruchów. Ważne też by było odpowiednie do pory roku i panującej na zewnątrz temperatury. W okresie letnim ważnym elementem garderoby są krótkie spodenki. Czym powinny wyróżniać się wygodne spodenki robocze? Na co zwrócić uwagę, szukając takiej odzieży?

  Czytaj wiecej
 • Bądź gotowy na deszcz - sprawdzona odzież ochronna na deszcz
  Bądź gotowy na deszcz - sprawdzona odzież ochronna na deszcz

  Odzież ochronna BHP, znana również jako odzież ochronna przed deszczem, to niezbędny element wyposażenia dla wielu pracowników na całym świecie. Ta specyficzna forma odzieży jest zaprojektowana tak, aby chronić użytkownika przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr, które mogą nie tylko wpływać negatywnie na komfort pracy, ale także stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Na jaką odzież się zdecydować? Zachęcamy do lektury.

  Czytaj wiecej
 • Jaki polar do pracy na wiosnę?
  Jaki polar do pracy na wiosnę?

  Wiosenne dni są zwykle bardzo zróżnicowane pod względem pogody - od ciepłych i słonecznych, po chłodne i deszczowe. Szukając odpowiedniej odzieży BHP do pracy, należy zwrócić uwagę na materiał. Jedną z bardziej polecanych tkanin roboczych jest polar. Właśnie dlatego warto wybrać taką odzież polarową, która zapewni komfort i ochronę w zmieniających się warunkach atmosferycznych. Jaki wybrać polar do pracy na wiosnę? Zachęcamy do lektury.

  Czytaj wiecej
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)